Новорічні пригоди моїх п'ятикласників
Радію, що в моєму житті з'явилися ці маленькі "живчики". З ними не завжди легко, але точно ніколи не сумно😊
День був переповнений веселощами і приємними сюрпризами. Мої п'ятикласники з нетерпінням чекали на зустріч із Святим Миколаєм. І не просто чекали, а старанно готувалися.
Із задоволенням подорожували п'ятикласники сторінками народних казок, виконуючи різні творчі завдання. Креативно попрацювали учні після вивчення казки "Летючий корабель", підготувавши "чарівний кораблик". На борту кораблика потрібно було написати імена однокласників з якими не побоялися б вирушити у далекі мандри. Результат був цікавим😉
Головна мета конкурсу — популяризувати українську мову, зробити її мовою повсякденного спілкування дітей та підлітків, допомогти відшукати та викорінити русизми й суржик.
Учні 5 - 11 класів взяли участь у конкурсі і отримали чудові результати!!! МОЛОДЦІ!!!
Разом із щастям і журбою
Зеленим листом шелестить,
У небі яснім над водою
Нам рідна мова мерехтить.
Це символ мудрості твоєї,
Моя Вкраїно. Він горить!
Тож мови рідної своєї
Не відцураймось ні на мить!
Чудовий настрій, гордість за рідну мову відчули учні Лемешівської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів, беручи участь у заходах до Дня української писемності та мови.
Розпочали свято п'ятикласники🥰. Активно, старанно виконували діти завдання квесту. І не було у грі переможця і переможеного. Головне, що всі залишилися задоволені і поповнили свої знання!!!
Робота в малих групах належить до однієї з форм діяльності інтерактивних технологій навчання. Заняття в трійках, групах дає змогу учням набути навичок, необхідних для спілкування та співпраці. Саме тому на уроках української мови та літератури вчимося з п'ятикласниками працювати у змінних групах.
Коли мені стискає серце туга
(Бувають чорні дні в календарях),
Звертаюсь до найкращого я друга
І відкриваю завжди "Кобзаря".
Літературна композиція "Шануймо слово Кобзаря". Учні Лемешівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Яготинської міської ради приєднуються до флешмобу "Лунає вічне слово Кобзаря" з нагоди 209-ї річниці від дня народження Шевченка.
Медіаграмотність – це превентивна зброя проти дезінформації та життєво необхідна навичка, яку потрібно розвивати. Інформація оточує нас усюди, надходить з різних джерел, впливає на свідомість. Сучасний інформаційний простір потребує не тільки вміння ознайомлюватися з інформацією, а й вміння критично сприймати, аналізувати, адаптувати, вміти протистояти маніпуляціям.